381LX121M600A032
MFR.Part #
381LX121M600A032
JLCPCB Part #
C3724777
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 3000hrs@105℃ 35mm 37mm 600V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS