947D311K132DDRSN
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
947D311K132DDRSN
JLCPCB Part #
C3787571
Package
Plugin
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.3kV 310uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS