1.5SMC220A TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC220A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1973442
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 185V 220V 328V 4.6A 5uA TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS