1.5SMC75CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC75CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C6356310
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 103V 14.6A@10/1000us 5uA 64.1V 71.3V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS