1.5SMC22A TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC22A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1983548
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 18.8V 22V 30.6V 49A 5uA TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS