1.5SMC20A TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC20A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1983520
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 17.1V 20V 27.7V 54A 5uA TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS