227LMU450M2ED
MFR.Part #
227LMU450M2ED
Description
-40℃~+105℃ 1.4406A@100kHz 1.5071Ω@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 32mm 35mm 450V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS