227LMX450M2ED
MFR.Part #
227LMX450M2ED
JLCPCB Part #
C5491948
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 1.19A@120Hz 1.5071Ω@120Hz 10mm 220uF 32mm 35mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS