PSU24315A
MFR.Part #
PSU24315A
JLCPCB Part #
C3813515
Package
Bolt,D36.53xL85.73mm
Description
-40℃~+65℃ 0%~+20% 125V 243uF 36.53mm 85.73mm 螺栓,D36.53xL85.73mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS