227LMX400M2ED
MFR.Part #
227LMX400M2ED
JLCPCB Part #
C5496784
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@120Hz 1.5071Ω@120Hz 10mm 220uF 32mm 35mm 400V 5000hrs@105℃ ±20% Plugin,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS