CGS212T350X4C
MFR.Part #
CGS212T350X4C
JLCPCB Part #
C2622638
Package
Plugin
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 2100uF 350V 67mΩ@120Hz 76.2mm 8.1A@10kHz 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS