UWX0G330MCR1GB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UWX0G330MCR1GB
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 33uF 42mA@10kHz 4V 4mm 5.4mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD