380LX331M315K022
MFR.Part #
380LX331M315K022
JLCPCB Part #
C5494579
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.8A@120Hz 10mm 3000hrs@85℃ 30mm 30mm 315V 330uF 603mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS