BC6R3M221LO5*7L-1A4T
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
BC6R3M221LO5*7L-1A4T
JLCPCB Part #
C516120
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
220uF 5mm 6.3V 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS