EMZR500ARA331MJA0G
MFR.Part #
EMZR500ARA331MJA0G
JLCPCB Part #
C1845422
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 120mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 330uF 50V 900mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS