EKYC160ELL472MK25S
MFR.Part #
EKYC160ELL472MK25S
JLCPCB Part #
C1575820
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16V 2.397A@120Hz 25mm 4700uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS