EKMR401VSN331MQ40S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMR401VSN331MQ40S
JLCPCB Part #
C18164648
Package
Plugin,D25.4xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25.4mm 330uF 400V 40mm ±20% 插件,D25.4xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS