E32D350HPN224MDB7U
MFR.Part #
E32D350HPN224MDB7U
JLCPCB Part #
C3815776
Package
Bolt,D63.5xL117.48mm
Description
-40℃~+105℃ 0.22F 117.48mm 2000hrs@105℃ 28.58mm 32.08A@120Hz 35V 5.8mΩ@120Hz 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL117.48mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS