ELXY160ELL222MK30S
MFR.Part #
ELXY160ELL222MK30S
JLCPCB Part #
C1586347
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-55℃~+105℃ 1.4625A@120Hz 12.5mm 16V 2200uF 30mm 30mΩ 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS