APXJ2R5ARA122MH70G
MFR.Part #
APXJ2R5ARA122MH70G
JLCPCB Part #
C3275473
Package
SMD,D8xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 10mΩ 1200uF 15000hrs@105℃ 2.5V 225mA@120Hz 7mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS