RCS1005F8R45CS
MFR.Part #
RCS1005F8R45CS
JLCPCB Part #
C17656611
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS