RC1005F22R6CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC1005F22R6CS
JLCPCB Part #
C3930828
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS