RC0402DR-0714K3L
MFR.Part #
RC0402DR-0714K3L
JLCPCB Part #
C4098976
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS