RN73H1ETTP5900B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP5900B10
JLCPCB Part #
C2554451
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 590Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS