RFC20-1R0K-RC
MFR.Part #
RFC20-1R0K-RC
JLCPCB Part #
C17628370
Package
Plugin,P=8.89mm
Description
15mΩ 1uH 37@7.9MHz 7A ±10% Plugin,P=8.89mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS