PCHC128H-470M
MFR.Part #
PCHC128H-470M
JLCPCB Part #
C17198348
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
47uH 5.28A 80mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS