RDC30-560K-RC
MFR.Part #
RDC30-560K-RC
JLCPCB Part #
C7277284
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
17.5A 26mΩ 56uH 9A ±10% 插件,D=27.9mm Power Inductors ROHS