IHLE2020CDER1R0M51
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHLE2020CDER1R0M51
JLCPCB Part #
C17469897
Package
SMD,5.9x5.5mm
Description
10.3A 12.1mΩ 1uH 9.8A AEC-Q200 ±20% SMD,5.9x5.5mm Power Inductors ROHS