CMF5515M000JKBF
MFR.Part #
CMF5515M000JKBF
JLCPCB Part #
C1418543
Description
-55℃~+175℃ 15MΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors