IHLE2020CDER1R5M5A
MFR.Part #
IHLE2020CDER1R5M5A
JLCPCB Part #
C17432338
Package
SMD,5.9x5.5mm
Description
1.5uH 19.8mΩ 7.9A 9.4A AEC-Q200 ±20% SMD,5.9x5.5mm Power Inductors ROHS