RL20S103JRE6
MFR.Part #
RL20S103JRE6
JLCPCB Part #
C1805137
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors