ERL07110K00GKEK500
MFR.Part #
ERL07110K00GKEK500
JLCPCB Part #
C3549456
Description
-65℃~+175℃ 110kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors