PCSDR74-821M-RC
MFR.Part #
PCSDR74-821M-RC
JLCPCB Part #
C17424289
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
3.516Ω 311mA 349mA 820uH ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS