PC0503-331K-RC
MFR.Part #
PC0503-331K-RC
JLCPCB Part #
C5706551
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
280mA 3.2Ω 330uH ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS