RFC20-1R5K-RC
MFR.Part #
RFC20-1R5K-RC
JLCPCB Part #
C17584340
Package
Plugin,P=8.89mm
Description
1.5uH 14mΩ 35@7.9MHz 5A ±10% 插件,P=8.89mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS