DHP106095S-680MHF
MFR.Part #
DHP106095S-680MHF
JLCPCB Part #
C17395665
Package
Plugin,27x18.4mm
Description
12.9A 12A 14.7mΩ 68uH ±20% 插件,27x18.4mm Power Inductors ROHS