HTC220LL-221L-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
HTC220LL-221L-RC
JLCPCB Part #
C17235748
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
220uH 4.4A 63mΩ ±15% Plugin,D=27.9mm Power Inductors ROHS