RC0603F271CS
MFR.Part #
RC0603F271CS
JLCPCB Part #
C17191970
Description
-55℃~+125℃ 270Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS