RC0402F2261CS
MFR.Part #
RC0402F2261CS
JLCPCB Part #
C17374454
Description
-55℃~+125℃ 2.26kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS