RU3216JR024CS
MFR.Part #
RU3216JR024CS
JLCPCB Part #
C3964073
Description
-55℃~+155℃ 24mΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS