RK73G1HTTC1801F
MFR.Part #
RK73G1HTTC1801F
JLCPCB Part #
C3961920
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS