RC1608F34R0CS
MFR.Part #
RC1608F34R0CS
JLCPCB Part #
C4073846
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS