EKMQ451VSN331MR45W
MFR.Part #
EKMQ451VSN331MR45W
JLCPCB Part #
C1648114
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9734A@50kHz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 330uF 450V 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS