EKMQ451VSN331MR45S
MFR.Part #
EKMQ451VSN331MR45S
JLCPCB Part #
C3723893
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-25℃~+105℃ 1.38A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 330uF 450V 47mm ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS