ELXY350ELL821MM15S
MFR.Part #
ELXY350ELL821MM15S
JLCPCB Part #
C1651315
Package
Plugin,D18xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 18mm 35V 7.5mm 820uF ±20% 插件,D18xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS