EKMQ451VSN331MR40S
MFR.Part #
EKMQ451VSN331MR40S
JLCPCB Part #
C1588190
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 330uF 40mm 450V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS