ESMH201VNN821MQ45S
MFR.Part #
ESMH201VNN821MQ45S
JLCPCB Part #
C1636386
Package
Plugin,D25.4xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 200V 202mΩ@120Hz 25.4mm 3.9A@100kHz 45mm 820uF ±20% 插件,D25.4xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS