E92F421VNT152MU80U
MFR.Part #
E92F421VNT152MU80U
JLCPCB Part #
C3723120
Package
Plugin,D45xL82.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1500uF 25mm 420V 45mm 5000hrs@85℃ 82.5mm 8A@120Hz ±20% 插件,D45xL82.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS