EGXF630ELL391MK20S
MFR.Part #
EGXF630ELL391MK20S
JLCPCB Part #
C5113496
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 20mm 3000hrs@125℃ 390uF 5mm 63V 655mA@120Hz 97mΩ@100kHz ±20% Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS