E32D630CSN823ME92U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E32D630CSN823ME92U
JLCPCB Part #
C3814376
Package
Bolt,D76.2xL79.38mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 29.71A@120Hz 31.75mm 63V 76.2mm 79.38mm 8.9mΩ@120Hz 82000uF ±20% 螺栓,D76.2xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS